Çözüm Üretir

2010 yılında kurulan Yüce Makina Sanayi, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de oluşturduğu geniş bayi ağı, yurtiçi ulaştığı son kullanıcılar ile tanınan bir marka haline gelmiştir. Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü genişletmiştir.

Değerlerimiz

Müşterilerimize en yüksek kalite ve memnuniyeti verebilmek için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine ve istikrarına önem veririz.

Neyi Hedefliyoruz?

Hedefimiz, firmamızın uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerimizi sürekli geliştiren global bir marka olmaktır.

Bugün 5000 m² alana sahip yeni üretim tesisinde, son teknoloji makine parkuruyla ", tarım ve hayvancılık " sektörlerine olmak üzere proseslere özel, çeşitli üretim avantajlarına sahip makine ve anahtar teslim projelerin üretimini uluslararası uygunluklar çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Devamını oku
25

yıldan fazla tecrübe ile çalışıyoruz

YÜCE MAKİNA

Profesyonel Kadromuz İle Yolumuza Devam Ediyoruz

35

Ürün Çeşidi

10

Ülkeye İhracat

5000

m2 Çalışma Alanı

26

Personel
Etik değerler, çalışma bilinci, sevgi ve saygı temelinde bir araya gelmiş ve ekip olabilmeyi başarmış arkadaşlarımızla birlikte, sağlık ve varlık yolunda tüm dünyaya değer katabilmek ve kazanırken kazandırmayı düstur edinmektir.
YÜCE MAKİNA

Ürünlerimiz

  • Tümü
  • Yatay Yem Karma Makineleri
  • Ezme - Kırma Makinaları
  • Gübre Yönetimi
  • Otomatik Hayvan Kaşıma Fırçası
  • Travay (Tırnak Bakım)
YÜCE MAKİNA

Güncel Gelişmeler

0358 400 00 49
Hemen Ara
0 552 508 82 24
WhatsApp ile ulaşın